sobota, 12 grudnia 2009

Jestem sobie chwalipięta. :-)

Wczoraj spotkała mnie bardzo, bardzo miła rzecz. Blue_megi, która prowadzi blog o wdzięcznym tytule Rogalik, nagrodziła mnie wyróżnieniem. W sumie, to nie tylko mnie, ale i mojego bloga. Bardzo Ci za to dziękuję! Cieszę się, że komuś się podobamy. :-)))


Z moich obserwacji wynika, że wiele z moich ulubionych blogów zostało już obdarowanych owym wyróżnieniem, więc pozwolę sobie zakończyć wyróżnianie na sobie. Wszystkie blogi, które regularnie odwiedzam są na swój sposób szczególne i wyjątkowe. Jest ich zdecydownie więcej niż 10, więc pragnę wszystkich autorów gorąco pozdrowić i życzyć im wszystkiego dobrego! :-)

Ale to nie jest koniec niespodzianek...

...Jeśli chcecie przenieść się do magicznej krainy achemików i móc zbudować własne laboratorium, w którym nawet ze zwykłego metalu będziecie mogli wyczarować złoto to koniecznie musicie zapoznać się z grą planszową Alchemicus! Jest to naprawdę wciągająca i magiczna gra. Choć, mnie chyba najbardziej urzeka grafika. Plansza, karty, pudełko... Są po prostu przepięknie. Polecam Wam tę grę z całego serca! Jęśli mielibyście ochotę ją kupić (to bardzo dobry i oryginalny pomysł na prezent świąteczny) zapraszam Was do sklepu internetowego oraz na stronę, na której możecie sobie trochę o grze poczytać. Jestem pewna, że nie będziecie żałować! :-))


Jej autorem jest mój kolega, Soulless, który właśnie tą grą debiutuje na polskim rynku gier planszowych. Pewnie myślicie dlaczego chwalę się cudzym sukcesem... Otóż, moi Drodzy, jeśli się wczytacie w instrukcję Alchemicusa to z pewnością odkryjecie, że znajduję się tam moje imię, nick i nazwisko (w dziale Redakcja). Choć mój udział był niewielki, to jestem bardzo dumna z całego zespołu pracującego nad tą grą. Jednak najbardziej gratuluję Tobie, Soullessie, i życzę kolejnych sukcesów! :-))

Pozdrawiam! :-)

5 komentarzy:

fellunia pisze...

Serdeczne gratulacje! Zarówno z okazji Niebieskiego Oczka jak i wspaniałej gry!
Życzę Wam sukcesu i pozdrawiam :)

poswix pisze...

Felluniu, dziękujemy Ci bardzo. :-))) Pozdrawiam!

Aga z Zapiecka pisze...

I ja gratuluję wyróżnienia oraz gry!
:)

poswix pisze...

Aga, dziękuję. :-)) Największe brawa i tak należą się Soullessowi. :-)

Soulless pisze...

Oj tam, należą się każdemu, kto pomagał grze wyjść na szersze wody :)