Strony

czwartek, 31 grudnia 2009

Już za chwilę...

źródło zdjęcia: http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2009/09/20/

Moi Kochani!...

Powiedzcie mi proszę gdzie uciekł Nam ten rok. Ciągle mam wrażenie, że jest styczeń, no może luty... Ale to chyba dobrze gdy czas szybko leci, bo człowiek wtedy robi coś co sprawia mu mniejsza czy większą radość. Dlatego z okazji nadchodzącego Roku 2010 chcę Wam życzyć by Wasz czas także szybko leciał i żebyście mogli realizować swoje plany, spełniać marzenia i brać z życia to co najlepsze...

Do Siego Roku! :-)

H.

10 komentarzy:

  1. Wszystkiego dobrego, ba, najlepszego! Spełnienia marzeń i wielu, wielu sukcesów na polu kulinarnym!:]
    cukrowa wróżka
    http://www.ciasteczkowepotwory.blox.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystiego najlepszego w Nowym Roku!
    Aga :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki ,dzięki Poświatko!
    :)
    Tobie również wszystkiego co najlepsze, czego tylko sobie życzysz:D

    Całuski

    OdpowiedzUsuń
  4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Och, dobrze, że już ucieka! Niech idzie nowe, lepsze! Samych radości w 2010! :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo pięknie Wszystkim dziękuję za wspaniałe życzenia! :-)*

    OdpowiedzUsuń
  7. I ja zycze Ci na ten Nowy Rok wszystkiego co najlepsze!

    OdpowiedzUsuń
  8. Dziękuję Beo, pozdrawiam! :-)

    OdpowiedzUsuń