Strony

czwartek, 8 stycznia 2009

Muffinkowa Sobota - Zaproszenie.




Z wielką przyjemnością zapraszam Was do wzięcia udziału w jednodniowej zabawie kulinarnej. Zasady są bardzo proste. Każdy uczestnik przygotowuje jeden przepis na muffinki i publikuje go 24 stycznia na swoim blogu. Czy będą to muffinki na słodko czy muffinki wytrawne zależy wyłącznie od Waszej wyobraźni.

Gdy przepis zostanie opublikowany prosiłabym o przesłanie mi maila, w którym zawarte będzie:
- kto jest autorem przepisu
- adres bloga
- link do przepisu
Maile proszę wysyłać na adres poswiata@gmail.com
Podsumowanie opublikuję na moim blogu w ciągu tygodnia od akcji. Przypominam, że moja akcja zarejestrowana jest na durszlak.pl. :-)

To moja pierwsza akcja tego typu, proszę o wyrozumiałość i trzymanie ręki na pulsie. Jeśli ktoś kiedyś już to wymyslił i zrealizował proszę mnie o tym poinformować. Nie chcę kopiować. Po prostu jestem gigantyczną fanką muffinek. Nie mogłam sobie odmówić. :-)

Kod do bannerka:


19 komentarzy:

  1. Oooczywiście, biorę udział! Super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba jakaś telepatia działa. Ostatnio myślałam, żeby spróbować z muffinkami.
    Mam foremki od dawna, a jeszcze nigdy nie zrobiłam.
    Tym chętniej się zgłaszam.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. mam fiola na punkcie muffinkow, niestety od czasu przeprowadzki brak piekarnika doprowadza mnie do szalu...
    ale chetnie zobacze co tam bedziecie przygotowywac i zbiore przepisy do wyprobowania na przyszlosc :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Meine liebe Schwesterchen, jakże ja bym chciała wziąć udział w Twojej akcji... Ale łączę się w bólu z Umm Hurajrą - a raczej solidaryzuję w braku piekarnika.

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja też zgłaszam się do zabawy :)))

    OdpowiedzUsuń
  6. Zgłaszam się, już umieściłam banerek :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Poniewaz uwielbiam muffinki- chetnie wezme udzial :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Ja tez jeszcze nigdy nie robilam. Teraz nie ma juz odwolania. :-)

    OdpowiedzUsuń
  9. Też chętnie wezmę udział:)

    OdpowiedzUsuń
  10. Jestem bardzo miło zaskoczona, że w tak krótkim czasie moja propozycja wzbudziła tyle pozytywnych reakcji. Bardzo dziękuję za przyłączenie się do akcji. A tym którym brak piekarnika współczuję i mam nadzieję, że kiedyś wejdą w stan posiadania takowego. :-))))))

    OdpowiedzUsuń
  11. To mi się podoba ;)! Zgłaszam się.

    OdpowiedzUsuń
  12. Dołączam się!:)
    www.waniliowachmurka.blox.pl:D

    OdpowiedzUsuń
  13. O i ja się podłączę do muffinkowego dnia - tez je uwielbiam widzę,ze to nas łączy jak i wspólne miasto zamieszkania :) Białystok

    OdpowiedzUsuń
  14. Ja też się z przyjemnością dołączę bo też zbzikowałam na punkcie muffinów. No i dodatkowo będzie to super start mojej stronki. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  15. O rany rety, chyba będę zaraz piszcześc z radości. Bardzo mi miło, ze wywołałam takie wielkie poruszenie. A muffinkowy początek... Czy mogłoby być piękniej? :-D

    ps. Eweloso, jak miło spotkać w internetowym gąszczu kogoś ze swoich stron... To teraz mi powiedz gdzie u nas w mieście kupujesz papilotki do muffinek? ;-) :-)

    OdpowiedzUsuń
  16. aI ja już sie podłaczyłam do dnia muffinkowego - zrobiłam muffinki wytrawne na słono z szynką surową :)
    A papilotki w naszym mieście kupuję przez internet :D:D bo były w realu ale nie dość że drogie to jeszcze było ich mało.

    OdpowiedzUsuń
  17. Właśnie dodałam mufinkowy wpis - tym samym dołączam się do grona wielbicielek(-li) mufinek :)

    OdpowiedzUsuń
  18. Wlasnie wyslalam Ci maila z moimi danymi :)

    OdpowiedzUsuń
  19. No to wysyłam:)
    Dzięki za zabawę;)

    OdpowiedzUsuń